SITE

Obvinění

13. června 2011 v 15:06 | Cleo
Byla jsem obviněna z něčeho, co jsem neudělala. No to je ale fuk. Snad už je to vyřešené.

Jinak musím vyhlásit "stávku". Nemám na fansite čas a asi ani už nikdy mít nebudu. Zatím to tu nebudu rušit, ale nečekejte na mě.

Cleo

Ahoj papuškové :)

28. dubna 2011 v 17:50 | Cleo
Ahoj moji papouškové :)
Stýskalo se vám po mě? :)
Protože mě po vás jo :)
No nic. Napadlo mě, že bych zase mohla začít přidávat novinky a tak :) No takže jo no.

Mimochodem dostala jsem dotaz, jak se stát mořskou pannou. Nevím, jestli je to bráno jako vtip, ale odpovím takhle. Není to možné. Seriál H2o je skvělej, ale je to tak trošku pohádka. Pokud by mořské panny existovaly, byly by to normální stvoření, kterými se nemůžete stát. Je to stejné, jako byste chtěli z ryby udělat ptáka.

P.S. Mějte skvělou náladu, nestojí za to se stresovat kvůli blížícímu se konci školního roku! :)

Jedu domů

24. července 2010 v 23:24 | Cleo
(c) mermaids-fan.blog.cz
Tak jo, už je na to ten správný čas. Zítra jedu domů. Jinak kdo to neví, celou dobu sem vám sem psala od moře. Bylo to tu fakt super, ale už je bohužel čas vrátit se zpátky domů. Ale to nebude tak strašné. Horší to bude, až začne škola. Ouíííí! Na to se tedy vůbec netěším. Jinak se bojím, že tu do konce prázdnin už jen tak nebudu, protože mám teďka hodně nabytý plán... No a nevím, jak to budu stíhat. Na zítra jsem vám přednastavila článek, ale jinak nic extra nastavovat nebudu... Všechno jinak doplním ve volných chvilkách. Tak se tu mějte fajnově a užívejte si prázdniny plnými doušky, zase tak dlouhé už nejsou :) Pááá, Cleo

13.7.2010 - První den :D

13. července 2010 v 23:11 | Cleo
Tak, už je po mém prvním dnu tady na tomto blogu. Doufám, že ostatní budou ještě lepší a že mi sem budete alespoň malinko chodit a psát občas nějaké komentáře :) Tak zatím už asi dobrou, možná ještě něco přidám ale asi ne :)
Cleo
 
 

Reklama